MAKOS 2020

Informace pro účastníky konference


Místo konání Příspěvky Ubytování a stravování


Místo konání konference


Konference se koná v areálu Zemědělská a. s. Čejkovice.
Adresa: Bílovická 950, 69615 ČEJKOVICEZemědělská a. s. Čejkovice se představuje:
web Zemědělské a. s. Čejkovice web obce Čejkovice

Informace k publikování příspěvků


Pro publikování příspěvků ve sborníku je potřeba zaslat příspěvek v jazyce prezentace nejlépe do termínu konání konference popř. neprodleně po konání konference.
Příspěvky do sborníku dodávejte ve formátu Word. Struktura: Nadpis, celé jméno autora či autorů, vlastní text příspěvku. Přesnější struktura není definovaná, upraví editor. Příspěvky zasílejte na adresu: ditamf@seznam.cz
Vybraným příspěvkům bude nabídnuta možnost publikování článku v časopise EMEJ. Pravidla publikování se v tomto případě řídí pravidly časopisu.


Informace k ubytování a stravování


Ubytování bude zajištěno v místě konání konference (v areálu Zemědělská a.s. Čejkovice). Podrobnější informace k ubytování na jejich webové stránce.
Adresa a mapa viz Místo konání konference.
Účastníci konference si hradí ubytování na místě samostatně.

Stravování je možné v restauraci přímo v místě konání konference denně kromě sobot a nedělí v čase od 8 do 16 hodin. To znamená, že je možné domluvit snídaně a výběr z obědového menu. Další možnosti stravování jsou kdekoliv jinde v obci Čejkovice. Večeře budou realizovány individuálně.

Poté co provedete registraci na konferenci MAKOS2020 se pod následujícím odkazem zapište do tabulky ubytování: Odkaz na tabulku ubytování